0
0

Кухні з фасадами з пластика в алюмінієвому профілі «T»

Кухні з фасадами з пластика в алюмінієвому профілі «T»

 

Вибір матеріалів і дизайну кухні досить складний процес, який вимагає серйозного підходу і уважності до деталей, оскільки ми розраховуємо, що кухонний гарнітур збереже свій зовнішній вигляд і функціональність протягом багатьох років.

На окрему увагу заслуговують кухні з пластикового фасаду. Вони на даний момент дуже популярні серед наших замовників завдяки доступній ціні, привабливому зовнішньому вигляду і фізичним властивостям матеріалу. Використання пластикових фасадів на кухні має ряд особливостей і переваг. Основними з яких є:

- Відмінна міцність і стійкість до різного роду механічних пошкоджень (подряпин, сколів і т.д.)

- Стійкість до різних температур і вологи, що особливо актуально для будь-якої кухні, де поверхні часто піддаються контакту з водою і випарами, впливу високих температур.

- Практичність і довгостроковість експлуатації.

- Широкий вибір дизайнів та кольорової гами, завдяки чому Ви можете придбати оригінальну і стильну кухню. Також є можливість замовити фасади з поверхнею в глянсовому та матовому виконанні.

- Недорога ціна. Пластик безумовно не може стати повноцінною заміною більш дорогих матеріалів для фасадів, але він є оптимальним варіантом по співвідношенню ціни і якості.

Одним з варіантів виконання кухні з пластиковими фасадами є обрамлення алюмінієвим профілем. Воно має на увазі використання спеціальних алюмінієвих рам в якості окантовки самого фасаду. Існує кілька видів профілю для оздоблення фасадів, але хотілося б приділити окрему увагу саме кухням з фасадами в алюмінієвому профілі «Т». Фасади в рамці з Т-подібного профілю розраховані на великі навантаження, що робить всю конструкцію міцнішою і надійною.

Крім поліпшених характеристик, які набувають фасади завдяки кріплення алюмінієвого каркаса, багато хто віддає перевагу таким кухням за їх зовнішній вигляд. Алюмінієвий профіль робить дизайн кухні лаконічним і сучасним. Найчастіше такі фасади використовуються дизайнерами для оформлення кухонь в стилі модерн і хай-тек. Також фасади в алюмінієвому профілі можна вдало обіграти підходящої металевою фурнітурою та отримати унікальний модний дизайн кухні.

У свою чергу, компанія «Меблітта» готова допомогти Вам втілити всі Ваші побажання в реальність і виготовити дійсно якісну кухню, якої Ви залишитеся задоволені.


 

Meblitta- виробник кухонь №1 в Харкові

Ціна, кухня, метр, купити, замовити,

Фотографії
Коментарі
Вас проконсультувати?
Допоможемо з вибором Допоможемо з вибором
×
Зателефонувати на Київстар
Часті питання
Замовити дзвінок
Написати нам в Viber
Відправити лист