0
0

Кухні з фасадами з пластика в алюмінієвому профілі «С»

Кухні з фасадами з пластика в алюмінієвому профілі «С»

 

Вибір кухонного гарнітура насамперед починається, як правило, з вибору матеріалів. Саме те, з чого буде виготовлена ​​Ваша кухня, є визначальним наскільки вона буде відповідати Вашим вимогам і як довго збереже свою функціональність і зовнішній вигляд.

Виробники корпусних меблів надають своїм клієнтам великий вибір як матеріалів, так і дизайнів для оформлення кухонь. Якщо Ви хочете кухню з яскравим і сучасним дизайном, рекомендуємо ознайомитися з перевагами та особливостями кухонь з пластиковими фасадами. Чудовим доповненням, яке не тільки поліпшить загальний зовнішній вигляд кухні, але і зробить її більш практичною у використанні, є оформлення фасаду алюмінієвим профілем. Один із видів алюмінієвого профілю, який ми використовуємо для обрамлення пластикових фасадів, є профіль «С». Профіль міцно тримається на фасаді і відрізняється високими експлуатаційними характеристиками.

До основних позитивних характеристик, які говорять на користь кухні з фасадом із пластику в алюмінієвій окантовці, можна віднести наступні:

- Вологостійкість, що важливо для кухні.

- Стійкість до впливу температур і УФ-променів. Такі кухні не схильні до вигоряння при попаданні сонячних променів. Також поруч з ними можна безпечно використовувати духові шафи.

- Міцність покриття. Фасад стійкий до подряпин і ударів.

- Різноманітність дизайнів. Кухні з пластику відрізняються широким вибором кольорів, а також можливістю нанесення малюнка, нвіть до використання фотодруку, що дозволяє отримати абсолютно унікальний дизайн. Алюмінієвий профіль, в свою чергу, додасть фасадам технологічності та завершеності зовнішнього вигляду.

- Простота догляду. Пластикові поверхні легко миються і допускають використання стандартних миючих засобів.

- Доступна ціна. Даний матеріал може істотно знизити вартість кухонного гарнітура без шкоди практичності та зовнішньому вигляду.

- Екологічність матеріалів. Як сам пластик, який використовується у виробництві, так і алюмінієві профілі для обрамлення повністю безпечні у використанні. Більш того, алюміній володіє антибактеріальними властивостями.

Таким чином, кухні з пластиковими фасадами в алюмінієвому профілі - це вдала інвестиція в Ваш комфортний побут і благоустрій Вашої оселі.

 

 Meblitta- виробник кухонь №1 в Харкові

 

Фотографії
Коментарі
Вас проконсультувати?
Допоможемо з вибором Допоможемо з вибором
×
Зателефонувати на Київстар
Часті питання
Замовити дзвінок
Написати нам в Viber
Відправити лист