0
0

Кухні з фасадами з пластика із застосуванням поліуретанового клею (ПУР)

Кухні з пластиковими фасадами з використанням ПУР клею.

 

Кухня відіграє важливу роль в побуті практично будь-якої людини. Вона призначена не тільки для приготування їжі, а також сімейних зборів, після трудового дня, зустрічі гостей і святкувань. Тому дуже важливо, щоб вона була максимально функціональною, якісною і при цьому мала гідний зовнішній вигляд.

Одним з ключових моментів у виборі кухні на замовлення є вибір матеріалу для фасаду. Фасад - це та частина кухонного гарнітура, яка є його «обличчям». Тому матеріал для нього повинен бути якісним і зберігати презентабельний зовнішній вигляд протягом довгих років.

Сучасний ринок корпусних меблів представлений безліччю видів матеріалів, які використовуються при виготовленні кухонь. Основні з них: дерев’яний масив, МДФ, ДСП і пластик. Ми хотіли б звернути особливу увагу своїх клієнтів на один з найоптимальніших варіантів - кухонний гарнітур з пластиковим фасадом, який не поступається за своїми якісними характеристиками альтернативним матеріалами з більш високою вартістю. Слід розуміти, що, як правило, пластик використовується тільки для виготовлення фасадів, а не повного каркаса кухонного гарнітура, оскільки в якості бази необхідний ще більш міцний матеріал. Але, незважаючи на це, пластиковий матеріал на фасадах відмінно поєднується з базовим матеріалом корпусу, що дозволяє максимально задовольнити запит клієнтів на якісну і красиву кухню.

Одним з важливих моментів у виготовленні кухонних фасадів, який слід враховувати в процесі вибору кухні - це метод нанесення кромки на поверхню. Адже завдяки кромкуванню, поверхня фасадів буде захищена від зовнішніх впливів протягом багатьох років. З огляду на всі ці фактори, компанія «Меблітта» віддає перевагу такому способу кромкування, як використання професійного PUR клею. Даний вид клею на пуліурітановой основі має низку значних переваг:

- Підвищена міцність і довговічне збереження фізико-хімічних властивостей клею.

- Клей має відмінну клейку здатність і надійно скріплює кромку з поверхнею без можливості подальшого відриву.

- Стійкість до вологи та термічного впливу.

- Екологічність. Клей безпечний для використання в житлових приміщеннях.

- Естетичність результату роботи. Шов після поклейки практично непомітний, а клейкий шар досить тонкий і проникає глибоко в поверхню, завдяки чому вона залишається гладкою та рівною.

Таким чином, якщо Ви вирішили зупинити свій вибір на кухнях з пластиковими фасадами з використанням ПУР клею, Ви можете бути впевнені в якості нашої роботи і усіх матеріалів, що використовуються у виробництві.


Meblitta- виробник кухонь №1 в Харкові


Ціна, кухня, метр, купити, замовити.

Фотографії
Коментарі
Вас проконсультувати?
Допоможемо з вибором Допоможемо з вибором
×
Зателефонувати на Київстар
Часті питання
Замовити дзвінок
Написати нам в Viber
Відправити лист