0
0

Кухні з фасадами Постформинг (Пластик На Основі МДФ)

 

Кухні з фасадами з пластика на основі МДФ.Ще з 70-х років не втрачає актуальності і активно використовується у виробництві фасадів для кухонних меблів німецька технологія «постформінг». Це технологія ламінування пластиком основи з ДСП або МДФ на спеціальному обладнанні при високій температурі та тиску. Постформінг дає можливість захистити проблемні місця стиків фасаду від зовнішніх впливів і деформації.

Виробництво фасаду по технології постформінг забезпечує максимальний захист від вологи і механічних пошкоджень, при цьому пластик не відшаровується. Цей метод також використовується при виготовленні не тільки фасадів кухонних меблів, але і стільниць.

Фасади постформінг часто рекомендують виробники та дизайнери кухонь, оскільки такий матеріал володіє рядом позитивних характеристик:

-Поверхня водонепроникна, що дозволяє використовувати фасади постформінг для кухонь та інших приміщень.

-Висока стійкість до миючих засобів і стирання забезпечує довгий термін служби продукту.

- Невразливість до впливів навколишнього середовища. Щільний зовнішній шар захищає покриття від різного роду деформацій.

- Безшовність покриття. При запечатування пластик також повністю приймає форму основи, на яку він наноситься.

- Демократична ціна.

Крім усього перерахованого вище, постформінг використовується для фасадів будь-яких розмірів, а також має необмежений вибір дизайнів та кольорової гами. Можна вибрати різну фактуру і імітувати інші матеріали, такі як дерево, а також використовувати як матовий, так і глянсовий ефект. Тому кухні з МДФ фасадами «постформінг» не тільки функціональні у використанні, але і особливо естетичні.

Безумовно, у будь-якого матеріалу є певні недоліки, але якщо використовуються дійсно якісні матеріали, а робота виконується професіоналами своєї справи, то ніякі недоліки у такий кухонної меблів не будуть відчутні.

Наші фахівці мають значний досвід у виготовленні кухонь з використанням даної технології, тому ми завжди впевнені в кінцевому результаті. Ми гарантуємо, що після оформлення замовлення на кухню з постформінгу в компанії «Меблітта» Ви отримаєте відмінну кухню з оригінальним дизайном за доступною ціною.

Meblitta- виробник кухонь №1 в Харкові

Кухня, ціна, Харків, замовити

Фотографії
Коментарі
Вас проконсультувати?
Допоможемо з вибором Допоможемо з вибором
×
Зателефонувати на Київстар
Часті питання
Замовити дзвінок
Написати нам в Viber
Відправити лист