0
0

Кухні з фасадами ЛДСП в алюмінієвому профілі "T"

Кухні з фасадами ЛДСП в алюмінієвому профілі "T"

 

Правильний вибір фасаду для кухонного гарнітрура безпосередньо впливає на довговічність, зручність експлуатації і естетичність кухонної «стінки» в цілому. Фасади для кухні можуть складатися з різних матеріалів, таких як ДСП, МДФ, дерево, пластик, а також декоруватися склом і відрізнятися типами кромкування. Одним із матеріалів для виготовлення, який вельми популярний своєю привабливою ​​ціною, є ДСП.

Наша компанія «Меблітта» виготовляє кухні з використанням ДСП виходячи з різних дизайнерських рішень. Для додання особливої ​​естетичності і підвищення зносостійкості фасаду, ДСП ламінується. Таким чином, основою наших фасадів, які використовуються для виробництва кухонь, є ЛДСП - ламінована деревинно-стружчата плита. Вона створюється з подрібнених залишків натуральної деревини та смоли. З ЛДСП можна виготовляти вироби різної конфігурації, що дає можливість реалізовувати найактуальніші та оригінальні ідеї. Крім того, основними плюсами використання ЛДСП, крім недорогий ціни, є простота в догляді, довгий термін експлуатації (10 років і більше), хороша витримка навантаження різного ступеня і широкий асортимент декору. Вибір кольору ламінованого ДСП фасаду дуже різноманітний, в тому числі є можливість декорування фасаду під натуральне дерево.

Окремий аспект, на який слід звернути увагу, при замовленні кухні з ЛДСП фасадами - це якість і тип кромкування торців фасаду. Існує кілька видів обробки торців: акрил, постформінг і обрамлення в алюмінієвий профіль.

На наш погляд, алюмінієвий профіль є найоптимальнішим для фасадів виконаних з ЛДСП. Основними аргументами на його користь є:

- Алюмінієвий профіль запобігає проникненню вологи або жиру всередину фасаду. Для ДСП - це з найважливіших аспектів, так як воно відрізняється більш низькою вологостійкістю від матеріалів-аналогів.

- Захист від сколів і пошкоджень, крім того, конструкція стає більш стійкою.

- Гігієнічність матеріалу - алюміній володіє антибактеріальними властивостями.

- Більш стильний зовнішній вигляд кухонного гарнітура.

 

Наші фахівці ретельно опрацьовують всі деталі на кожному етапі виробництва, щоб кухні з ЛДСП із алюмінієвим обрамленням виглядали гідно і служили довго. Тому, Якщо Ви хочете придбати якісну кухню на замовлення і отримати результат, який буде ідеальним для Вашого будинку, зв'язуйтеся з нами будь-яким зручним способом.

Meblitta- виробник кухонь в Харкові №1

Кухня, Харків, ціна, купити

Фотографії
Коментарі
Вас проконсультувати?
Допоможемо з вибором Допоможемо з вибором
×
Зателефонувати на Київстар
Часті питання
Замовити дзвінок
Написати нам в Viber
Відправити лист