0
0

Кухні з фасадами AGT

Кухні з фасадами AGT

 

Використання фасадів AGT отримало велику популярність серед компаній-виробників корпусних меблів і дизайнерів, які знаходяться в постійному пошуку нових і актуальних рішень в оформленні інтер'єрів. Наша компанія «Meblitta» не є винятком і ми активно використовуємо у виробництві своїх кухонних фасадів панелі AGT з моменту заснування нашої компанії. Так що можна стверджувати, що даний матеріал пройшов перевірку часом.

Що ж собою являє даний фасадний матеріал? AGT - це листовий матеріал турецького походження, який виготовляється з використанням МДФ і обробкою торців ПВХ кромкою згідно зі світовими стандартами. Кухонні фасади з AGT мають ряд істотних переваг:

- Естетичний зовнішній вигляд. Існує велика різноманітність варіантів дизайну. Є можливість вибору як глянцевого покриття, при якому фасади відрізняються дуже високим ступенем глянцю, так і матового виконання. Крім того, за рахунок своєї здатності відбивати світло вони візуально розширюють простір.

 - Довговічність використання. Фасади AGT досить практичні, стійкі до вигорання при попаданні сонячного світла, завдяки чому не втрачають своєї яскравості кольору. Також вони стійкі до механічних пошкоджень, дії вологи і перепадів температур.

- Екологічність. Це важливий аспект в сучасному світі, коли деякі виробники намагаються здешевити свою продукцію за рахунок використання недорогих, але шкідливих синтетичних речовин. У фасадах AGT передбачена мінімальна концентрація формальдегіду, що робить їх безпечними для використання в будь-яких приміщеннях і навіть дитячих.

- Простота в догляді. Для них не потрібно ніяких спеціальних миючих засобів і завдяки покриттю гладкої та рівної захисної плівки з їх поверхні швидко і легко можна прибрати забруднення.

- Доступна ціна. На даний момент фасади AGT - один із найбільш вигідних варіантів на ринку корпусних меблів, який не поступається за якістю більш дорогим матеріалами.

При всіх перевагах кухонь з фасадами з AGT панелей, слід враховувати, сполучуваність матеріалів всій кухні, фурнітури, а також кольору.

Наші фахівці завжди готові допомогти Вам у виборі дизайну кухні, який стане ідеальним особисто для Вас.

Meblitta- кухні ваших мрій

Кухні в Харкові номер 1

Ціна, кухня, метр, купити, замовити,

Фотографії
Коментарі
Вас проконсультувати?
Допоможемо з вибором Допоможемо з вибором
×
Зателефонувати на Київстар
Часті питання
Замовити дзвінок
Написати нам в Viber
Відправити лист