0
0

Кухні на замовлення в Харкові

Кухні на замовлення в Харкові

 

Кухня – це те, чим ми користуємося щодня і дуже важливо, щоб вона була максимально функціональною, практичною та мала гідний зовнішній вигляд. Велика відповідальність за ці основні якості кухні покладається на кухонний гарнітур, так як саме він становить значну частину її простору. Якщо у Вас виникла необхідність придбання нової кухні, Ви зробите правильний вибір, замовивши кухню від виробника в нашій компанії «Meblitta» в Харкові.

Ми готові реалізувати проекти будь-якої складності, так як маємо великий досвід у виготовленні кухонь різних дизайнів і конфігурацій під найпоширеніші планування. Є можливість вибору як уже готового дизайну і типу кухні з каталогу на нашому сайті або замовити кухню за індивідуальним проектом.

Щоб зробити замовлення на виробництво кухні з урахуванням індивідуальних вимірів, ми надаємо своїм клієнтам послуги замірника з безкоштовним виїздом додому. Це базовий підготовчий етап, який дуже важливий, так як необхідно врахувати кожен сантиметр простору, тип планування, розташування вентиляції і труб, запланувати розміщення кухонної техніки та внутрішнього наповнення майбутнього гарнітура. Також у нас є можливість замовлення кухні виходячи з власних вимірів і ескізу замовника.

У підборі кухонних меблів рекомендуємо орієнтуватися не тільки на дизайн, але і приділити особливу увагу якості і характеристикам матеріалів. Наші фахівці проведуть детальну консультацію і пояснять Вам основні особливості кожного з матеріалів, щоб спільно знайти оптимальне рішення виходячи з Вашого запиту і бюджету.

На випадок, якщо у Вас залишилися сумніви чому варто вибрати кухню на замовлення саме в «Meblitta», ми хочемо виділити основні критерії нашої роботи:

Власне виробництво з професійним обладнанням. Ми є безпосередньо виробником меблів із багаторічним досвідом роботи, тому гарантуємо якість і професіоналізм на кожному з етапів виробництва.

• Тільки якісні матеріали та фурнітура. Ми працюємо з перевіреними і кращими в своєму сегменті брендами фурнітури і комплектуючих: Blum, Häfele, Linken System і ін.

Безкоштовні послуги замірника і розробка дизайн-проекту.

Великий асортимент матеріалів і колірної гами для кухонних фасадів. Ми виготовляємо кухні з ЛДСП, МДФ, пластика, AGT, а також застосовуємо різні види кромкування. Є вибір не тільки кольору, але і текстури для певних типів фасадів.

Гарантія терміном на 1 рік.

Прийнятні ціни. Наш вибір матеріалів дозволяє підібрати кухню клієнтам з різним бюджетом.

Комплекс додаткових послуг. Зручні умови доставки і збірки. Також є можливість безготівкового розрахунку.

Ми піклуємося про свою репутацію і дорожимо кожним клієнтом, тому намагаємося дотримуватися всіх принципів якості не тільки продукції, але і сервісу.

Кухня, замовлення, Харків, ціна

Коментарі
Вас проконсультувати?
Допоможемо з вибором Допоможемо з вибором
×
Зателефонувати на Київстар
Часті питання
Замовити дзвінок
Написати нам в Viber
Відправити лист