0
0

Кухні ЛДСП в алюмінієвому профілі "C"

Кухні з фасадами ЛДСП в алюмінієвому профілі "С".

 

Сучасні кухонні фасади в алюмінієвому профілі (в тому числі, профілі типу С) вже досить довго тримаються на піку популярності в сфері виробництва та продажу кухонних гарнітурів.

Секрет популярності даного виду фасадів довльно простий. Для початку, слід розуміти, що алюмінієвий профіль - це тільки частина фасаду, а точніше обрамлення фасадних панелей. Основним же матеріалом фасаду найчастіше є ДСП, МДФ, пластик, скло або натуральне дерево. У цьому аспекті ми б хотіли більш детально розглянути переваги та особливості вибору кухонних фасадів з ламінованого ДСП, обрамленого алюмінієвим профілем С.

У таких фасадах алюмінієва окантовка монтується в спеціальний паз торців фрезерувальною машинкою створюючи ефект металевої «рамки». До переваг такої меблевої фурнітури можна віднести наступні:

- Алюміній має здатність візуально оформляти простір, до того ж сам по собі він досить легкий;

- Якщо порівняти довговічність ЛДСП фасадів в алюмінії з іншими типами кромкування, то метал має термін служби як мінімум удвічі довше;

- Алюмінієвий профіль не боїться вологи, пара, ультрафіолетового випромінювання, тому значна частка ЛДСП панелей для фартуха на кухні оздоблюється саме алюмінієм;

 - Матова металева поверхня окантовки додає гарнітуру солідності і в той же час сучасності.

Звісно ж, як і у всього, у фасадів в алюмінієвому профілі є деякі мінуси, але скоріше, їх можна віднести до особливостей ніж до серйозних недоліків:

 - ЛДСП фасад в алюмінієвому профілі матиме вищу вартість ніж без, але слід пам'ятати, що в цьому випадку - це плата за продовження довговічності Вашої кухні.

- Алюмінієве оздоблення більш актуальне для певних напрямків дизайну інтер'єру, таких як хай-тек і мінімалізм, модерн. Але можна постаратися обіграти такі рамки і в кухнях деяких інших стилів - все залежить від фантазії і здібностей дизайнера та побажань клієнта.

- Оскільки алюміній відносять до «м'яких» металів, все ж він вимагає обережного відношення під час прибирання. Не варто використовувати для цього абразивную побутову хімію і тоді Ваш фасад надовго збереже красу і новизну.

Якщо Ви хочете дізнатися ще більше докладніше про переваги вибору кухонних фасадів з ЛДСП в алюмінієвому профілі С або вже визначилися з вибором кухні і хочете оформити замовлення, наші фахівці, із задоволенням обговорять всі деталі і зроблять для Вас найкращу кухню на замовлення.


Meblitta- виробник кухонь в Харкові №1

Ціна, кухня, метр, купити, замовити.

Фотографії
Коментарі
Вас проконсультувати?
Допоможемо з вибором Допоможемо з вибором
×
Зателефонувати на Київстар
Часті питання
Замовити дзвінок
Написати нам в Viber
Відправити лист