0
0

Як замовити кухню?

Як замовити кухню?

 

Причини для замовлення нової кухні можуть бути різні: переїзд до нової квартири, ремонт, перепланування або необхідність просто оновити старий кухонний гарнітур, який прийшов в непридатність та ін. У будь-якому випадку, є кілька основних етапів, які повинен знати кожен, хто бажає стати володарем нових кухонних меблів, перед тим як остаточно оформити свою заявку на виготовлення кухні.

У більшості випадків етапи замовлення кухні універсальні для всіх. До них відносяться:

 

1.                 Вибір стилю кухні і планування, наповнення. Даний етап необов'язково є попередніми до звернення до виробника, і ми завжди готові допомогти своїм клієнтам визначитися з вибором. Проте, буде великим плюсом, коли клієнт заздалегідь розуміє чого хоче. Для попереднього «уявлення» Вашої майбутньої кухні Вам допоможуть перегляд фотографій з дизайнами в інтернеті, відгуки людей, у яких Ви буваєте в гостях і чиї кухні Вам припали до душі. Що стосується наповнення, то необхідно продумати, яка техніка (особливо габаритна) Вам потрібна і де буде розташовуватися, щоб врахувати цей факт в процесі вимірів.

 

2. Виміри. Наша компанія «Meblitta» пропонує два основних варіанти як можна виконати виміри приміщення для кухні: викликати професійного замірника / дизайнера або зробити самостійно.

У першому випадку етап вимірів може включати також вибір майбутніх матеріалів, узгодження деталей замовлення. Крім того, наш дизайнер зможе допомогти Вам визначитися з моментами, які Ви пропустили на початковому етапі - вибір стилю, наповнення.

Якщо ж Ви вирішите виконати виміри самостійно, то крім даних з вимірами, бажано також зробити кілька фотографій приміщення для майбутньої кухні. З цими матеріалами з радістю будемо чекати Вас в нашому офісі на вул.Киргизька, 19. Також альтернативним варіантом при самостійних вимірах може бути попередній онлайн розрахунок кухні, який Ви можете отримати, надіславши нам свої заміри та ескіз / опис бажаної кухні на поту info@meblitta.in.ua або в Viber за номером 067-11-00-701.

 

3. Вибір матеріалів, фурнітури і узгодження бюджету кухні. Як правило вартість кухонного гарнітура залежить від його розмірів, складності, вибору матеріалів і наповнення. Після узгодження всіх елементів, Вам буде надано дизайн-проект з урахуванням всіх Ваших побажань.

 

4. Оформлення замовлення. Даний етап включає укладення договору на виготовлення кухні і, при необхідності, додаткових послуг (доставка, установка). Передоплата від вартості кухні становить 40-60%.

 

Після того, як всі перераховані вище етапи будуть пройдені, Ви отримаєте якісну нову кухню в обумовлені терміни. Як правило, час виготовлення займає 7-31 день, в залежності від виду матеріалів і конфігурації кухні.

Кухня, Харків, ціна, купити

Коментарі
Вас проконсультувати?
Допоможемо з вибором Допоможемо з вибором
×
Зателефонувати на Київстар
Часті питання
Замовити дзвінок
Написати нам в Viber
Відправити лист